Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Niedzielna nawałnica sparaliżowała część powiatu nowotarskiego. Strażacy wyjeżdżali do akcji 43 razy
Zdjęcie 2 z 4
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama