Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Niedzielna nawałnica sparaliżowała część powiatu nowotarskiego. Strażacy wyjeżdżali do akcji 43 razy
Zdjęcie 4 z 4
Poprzednie
Udostępnij
Reklama