Reklama

Jabłonka znów na szczycie. Szkoła ponownie została liderem Małopolski w ekologii

To kolejny duży sukces społeczności szkolnej z Jabłonki. Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte ponownie został najlepszą szkołą w województwie w konkursie „GOZ Lider Małopolski”

Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce po raz kolejny sięgnął po najwyższe wyróżnienie w konkursie „GOZ Lider Małopolski”. Placówka zajęła pierwsze miejsce w kategorii szkół, potwierdzając swoją mocną pozycję w działaniach związanych z ochroną środowiska i gospodarką obiegu zamkniętego.

Dla szkolnej społeczności idea GOZ nie jest jedynie teorią. Na co dzień uczniowie angażują się w segregację odpadów, uczestniczą w ekologicznych akcjach oraz nadają przedmiotom drugie życie. To właśnie takie regularne działania zostały docenione przez kapitułę konkursu.

Reklama

Sukces jest efektem pracy wielu osób. Szczególne podziękowania skierowano do uczniów za zaangażowanie i kreatywność, a także do Moniki Kowal, która od lat promuje postawy proekologiczne i koordynuje liczne inicjatywy związane z ochroną środowiska. Ważną rolę odegrali również rodzice wspierający szkolne przedsięwzięcia.

Przedstawiciele szkoły podkreślają, że zdobyty tytuł nie oznacza końca działań. Wręcz przeciwnie, jest motywacją do realizowania kolejnych projektów i dalszej pracy na rzecz czystszego oraz bardziej przyjaznego środowiska w Małopolsce.

Reklama

Fot. Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo goral24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości