To kolejny duży sukces społeczności szkolnej z Jabłonki. Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte ponownie został najlepszą szkołą w województwie w konkursie „GOZ Lider Małopolski”
Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce po raz kolejny sięgnął po najwyższe wyróżnienie w konkursie „GOZ Lider Małopolski”. Placówka zajęła pierwsze miejsce w kategorii szkół, potwierdzając swoją mocną pozycję w działaniach związanych z ochroną środowiska i gospodarką obiegu zamkniętego.
Dla szkolnej społeczności idea GOZ nie jest jedynie teorią. Na co dzień uczniowie angażują się w segregację odpadów, uczestniczą w ekologicznych akcjach oraz nadają przedmiotom drugie życie. To właśnie takie regularne działania zostały docenione przez kapitułę konkursu.
Sukces jest efektem pracy wielu osób. Szczególne podziękowania skierowano do uczniów za zaangażowanie i kreatywność, a także do Moniki Kowal, która od lat promuje postawy proekologiczne i koordynuje liczne inicjatywy związane z ochroną środowiska. Ważną rolę odegrali również rodzice wspierający szkolne przedsięwzięcia.
Przedstawiciele szkoły podkreślają, że zdobyty tytuł nie oznacza końca działań. Wręcz przeciwnie, jest motywacją do realizowania kolejnych projektów i dalszej pracy na rzecz czystszego oraz bardziej przyjaznego środowiska w Małopolsce.
Fot. Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze