Reklama

Niespodziewany upadek na przejściu w Nowym Targu. 59-latek trafił do szpitala

Chwile grozy rozegrały się w piątkowe południe na jednym z przejść dla pieszych w Nowym Targu. Pomocy potrzebował 59-letni mieszkaniec miasta, który podczas przechodzenia przez jezdnię przewrócił się i doznał urazu głowy.

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 czerwca, po godzinie 12.00 w rejonie osiedla Bór w Nowym Targu. Jak wynika z ustaleń, 59-letni nowotarżanin przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych, gdy nagle stracił równowagę i upadł na jezdnię. W wyniku zdarzenia doznał obrażeń głowy.

Na miejsce skierowano policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. Jeszcze przed przyjazdem służb pomocy poszkodowanemu udzielili świadkowie. Osoby znajdujące się w pobliżu szybko zareagowały, powiadamiając numer alarmowy i pozostając przy rannym mężczyźnie do czasu przyjazdu ratowników.

Reklama

Policjanci zaopiekowali się 59-latkiem i kontrolowali jego stan do momentu dotarcia Zespołu Ratownictwa Medycznego. Po udzieleniu pierwszej pomocy medycznej mieszkaniec Nowego Targu został przewieziony do szpitala w Nowym Targu, gdzie przeszedł dalszą diagnostykę i leczenie.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KPP Nowy Targ
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo goral24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości