Aspirant Marcin Łowas z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem odniósł duży sukces podczas pierwszych w historii Mistrzostw Polski Policji w Tenisie Stołowym.
W Stargardzie odbyły się I Mistrzostwa Polski Policji w Tenisie Stołowym. W zawodach, rozegranych w dniach 20 i 21 czerwca, rywalizowali funkcjonariusze, pracownicy Policji oraz emerytowani policjanci z różnych części kraju.
Powody do zadowolenia miała reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, która zakończyła zmagania na trzecim miejscu w klasyfikacji drużynowej. Wyżej uplasowały się jedynie zespoły z Gdańska i Łodzi.
Świetnie zaprezentował się również asp. Marcin Łowas z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, pełniący służbę w Komisariacie Policji w Bukowinie Tatrzańskiej. W rywalizacji indywidualnej mężczyzn w kategorii Senior wywalczył srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski.
To kolejny przykład, że policyjna służba to nie tylko codzienne obowiązki związane z dbaniem o bezpieczeństwo mieszkańców, ale także rozwijanie sportowych pasji i osiąganie sukcesów na arenie ogólnopolskiej.
Wyniki
Klasyfikacja drużynowa:
Kategoria indywidualna mężczyzn Senior:
2. asp. Marcin Łowas (KPP w Zakopanem)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze