Reklama

Policyjny wicemistrz Polski z Podhala. Funkcjonariusz z Zakopanego stanął na podium

Aspirant Marcin Łowas z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem odniósł duży sukces podczas pierwszych w historii Mistrzostw Polski Policji w Tenisie Stołowym.

W Stargardzie odbyły się I Mistrzostwa Polski Policji w Tenisie Stołowym. W zawodach, rozegranych w dniach 20 i 21 czerwca, rywalizowali funkcjonariusze, pracownicy Policji oraz emerytowani policjanci z różnych części kraju.

Powody do zadowolenia miała reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, która zakończyła zmagania na trzecim miejscu w klasyfikacji drużynowej. Wyżej uplasowały się jedynie zespoły z Gdańska i Łodzi.

Świetnie zaprezentował się również asp. Marcin Łowas z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, pełniący służbę w Komisariacie Policji w Bukowinie Tatrzańskiej. W rywalizacji indywidualnej mężczyzn w kategorii Senior wywalczył srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski.

Reklama

To kolejny przykład, że policyjna służba to nie tylko codzienne obowiązki związane z dbaniem o bezpieczeństwo mieszkańców, ale także rozwijanie sportowych pasji i osiąganie sukcesów na arenie ogólnopolskiej.

Wyniki

Klasyfikacja drużynowa:

  1. Gdańsk
  2. Łódź
  3. Kraków

Kategoria indywidualna mężczyzn Senior:
2. asp. Marcin Łowas (KPP w Zakopanem) 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KPP Zakopane
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo goral24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości