Reklama

Wakacje rozpoczęte. Samorządowcy z Gminy Poronina odwiedzili uczniów i nauczycieli

W szkołach oraz przedszkolu z Gminy Poronina wybrzmiał ostatni dzwonek przed letnią przerwą. Z tej okazji przedstawiciele samorządu spotkali się z uczniami i nauczycielami, składając im życzenia oraz podziękowania za kończący się rok szkolny.

W szkołach i przedszkolu z Gminy Poronina odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Dla uczniów był to początek długo wyczekiwanych wakacji, a dla nauczycieli moment podsumowania intensywnych miesięcy pracy.

W placówkach pojawili się przedstawiciele Urzędu Gminy w Poroninie. Wójt Anita Żegleń, zastępca wójta Maciej Dziubas oraz sekretarz Maria Budz spotkali się z uczniami, aby pogratulować im osiągnięć i życzyć spokojnego, słonecznego oraz bezpiecznego letniego wypoczynku. Nie zabrakło także życzeń wielu ciekawych przygód i udanego czasu spędzonego z rodziną oraz przyjaciółmi.

Reklama

Samorządowcy podziękowali również dyrektorom, nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty za minione dziesięć miesięcy pracy. Wyrazili wdzięczność za codzienne zaangażowanie, troskę oraz wsparcie, jakie okazywali dzieciom i młodzieży przez cały rok szkolny.

Fot. Gmina Poronin

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Gmina Poronin
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo goral24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości