W szkołach oraz przedszkolu z Gminy Poronina wybrzmiał ostatni dzwonek przed letnią przerwą. Z tej okazji przedstawiciele samorządu spotkali się z uczniami i nauczycielami, składając im życzenia oraz podziękowania za kończący się rok szkolny.
W szkołach i przedszkolu z Gminy Poronina odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Dla uczniów był to początek długo wyczekiwanych wakacji, a dla nauczycieli moment podsumowania intensywnych miesięcy pracy.
W placówkach pojawili się przedstawiciele Urzędu Gminy w Poroninie. Wójt Anita Żegleń, zastępca wójta Maciej Dziubas oraz sekretarz Maria Budz spotkali się z uczniami, aby pogratulować im osiągnięć i życzyć spokojnego, słonecznego oraz bezpiecznego letniego wypoczynku. Nie zabrakło także życzeń wielu ciekawych przygód i udanego czasu spędzonego z rodziną oraz przyjaciółmi.
Samorządowcy podziękowali również dyrektorom, nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty za minione dziesięć miesięcy pracy. Wyrazili wdzięczność za codzienne zaangażowanie, troskę oraz wsparcie, jakie okazywali dzieciom i młodzieży przez cały rok szkolny.
Fot. Gmina Poronin
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze