Reklama

Zakończył się remont Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w nowotarskim szpitalu

25/06/2026 15:37

Dzięki środkom własnym Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu oraz zaangażowaniu pracowników, którzy znaczną część prac wykonali we własnym zakresie, udało się zrealizować kompleksowy remont Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.

Podhalański Szpital zainwestował ponad pół miliona złotych w remont zakładu. Efektem prac jest nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń, sprzyjająca zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu. Zakres inwestycji objął m.in. remont 11 sal dla pacjentów, wymianę wykładzin, odnowienie i zabezpieczenie ścian oraz modernizację łazienek i pomieszczeń socjalnych.

Dziś rozpoczyna się przenoszenie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego z dotychczasowej lokalizacji do wyremontowanych pomieszczeń.

To kolejny etap konsekwentnego rozwoju nowotarskiego szpitala. Inwestycje w nowoczesną infrastrukturę i coraz lepsze warunki leczenia przekładają się na wyższy poziom bezpieczeństwa oraz większy komfort pacjentów.

Reklama

fot. PSZS

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Góral 24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo goral24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości