Dzięki środkom własnym Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu oraz zaangażowaniu pracowników, którzy znaczną część prac wykonali we własnym zakresie, udało się zrealizować kompleksowy remont Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.
Podhalański Szpital zainwestował ponad pół miliona złotych w remont zakładu. Efektem prac jest nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń, sprzyjająca zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu. Zakres inwestycji objął m.in. remont 11 sal dla pacjentów, wymianę wykładzin, odnowienie i zabezpieczenie ścian oraz modernizację łazienek i pomieszczeń socjalnych.
Dziś rozpoczyna się przenoszenie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego z dotychczasowej lokalizacji do wyremontowanych pomieszczeń.
To kolejny etap konsekwentnego rozwoju nowotarskiego szpitala. Inwestycje w nowoczesną infrastrukturę i coraz lepsze warunki leczenia przekładają się na wyższy poziom bezpieczeństwa oraz większy komfort pacjentów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze