Reklama

Zmarł druh OSP Spytkowice Mateusz Król

22/06/2026 22:05

Pogrążeni w smutku druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Spytkowicach przekazali wiadomość o śmierci swojego kolegi Mateusza Króla. Jego odejście poruszyło zarówno strażacką społeczność, jak i osoby związane z działalnością Orkiestry Dętej działającej przy jednostce.

Mateusz Król przez wiele lat był członkiem Orkiestry Dętej OSP Spytkowice. Aktywnie uczestniczył w życiu jednostki, angażując się w działalność muzyczną oraz reprezentując strażaków podczas licznych uroczystości, wydarzeń patriotycznych, religijnych i lokalnych.

- Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Druha Mateusza Króla. Mateusz był muzykiem naszej Orkiestry Dętej OSP. Przez wiele lat aktywnie uczestniczył w życiu strażackim, angażując się w działalność orkiestry i reprezentując naszą jednostkę podczas wielu uroczystości. Jego odejście jest ogromną stratą dla naszej strażackiej społeczności - przekazali druhowie OSP Spytkowice.

Reklama

Strażacy skierowali również słowa wsparcia do rodziny i bliskich zmarłego.

- Rodzinie, Bliskim oraz wszystkim pogrążonym w żałobie składamy szczere wyrazy współczucia i łączymy się z Wami w tych trudnych chwilach - napisali w opublikowanym pożegnaniu.

fot. OSP Spytkowice

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Góral 24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo goral24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości