Pogrążeni w smutku druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Spytkowicach przekazali wiadomość o śmierci swojego kolegi Mateusza Króla. Jego odejście poruszyło zarówno strażacką społeczność, jak i osoby związane z działalnością Orkiestry Dętej działającej przy jednostce.
Mateusz Król przez wiele lat był członkiem Orkiestry Dętej OSP Spytkowice. Aktywnie uczestniczył w życiu jednostki, angażując się w działalność muzyczną oraz reprezentując strażaków podczas licznych uroczystości, wydarzeń patriotycznych, religijnych i lokalnych.
- Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Druha Mateusza Króla. Mateusz był muzykiem naszej Orkiestry Dętej OSP. Przez wiele lat aktywnie uczestniczył w życiu strażackim, angażując się w działalność orkiestry i reprezentując naszą jednostkę podczas wielu uroczystości. Jego odejście jest ogromną stratą dla naszej strażackiej społeczności - przekazali druhowie OSP Spytkowice.
Strażacy skierowali również słowa wsparcia do rodziny i bliskich zmarłego.
- Rodzinie, Bliskim oraz wszystkim pogrążonym w żałobie składamy szczere wyrazy współczucia i łączymy się z Wami w tych trudnych chwilach - napisali w opublikowanym pożegnaniu.
fot. OSP Spytkowice
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze