Reklama

Agresywny 23-latek z gminy Jabłonki zatrzymany. Ratownik i policjant stali się celem ataku podczas interwencji

Interwencja policjantów w jednej z placówek handlowych na terenie gminy Jabłonki zakończyła się zarzutami dla 23-letniego mieszkańca. Mężczyzna miał uszkodzić mienie, a podczas prowadzonych działań zachowywał się agresywnie wobec ratowników medycznych i funkcjonariuszy.

Do zdarzenia doszło 18 czerwca. Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonce zostali skierowani do jednego z obiektów handlowych, gdzie według zgłoszenia 23-letni mieszkaniec gminy Jabłonki miał dopuścić się zniszczenia mienia oraz zakłócać porządek publiczny.

Po przyjeździe na miejsce mundurowi zastali pobudzonego mężczyznę. Od 23-latka wyczuwalna była woń alkoholu. Ze względu na jego stan zdecydowano o wezwaniu zespołu ratownictwa medycznego.

Jak informują policjanci, podczas prowadzonych czynności mieszkaniec gminy Jabłonki nadal zachowywał się agresywnie. Swoje zachowanie kierował zarówno wobec ratowników medycznych, jak i funkcjonariuszy uczestniczących w interwencji.

Reklama

W trakcie przewożenia do placówki medycznej miał naruszyć nietykalność cielesną jednego z ratowników medycznych. Dodatkowo znieważył policjanta wykonującego obowiązki służbowe.

Obecnie prowadzone jest postępowanie dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej ratownika medycznego oraz znieważenia funkcjonariusza. Śledczy wyjaśniają również okoliczności związane z uszkodzeniem mienia w obiekcie handlowym.

23-latek będzie odpowiadał za swoje zachowanie przed sądem.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KPP Nowy Targ Aktualizacja: 23/06/2026 14:01
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo goral24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości