18 czerwca odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło dzieci, rodziców oraz mieszkańców gminy Lipnica Wielka.
Impreza okazała się ogromnym sukcesem i przebiegła w radosnej, rodzinnej atmosferze. Uczestnicy świetnie bawili się podczas biegu „Wilk goni owce”, a także licznych gier i zabaw festynowych.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce oraz Piana Party, które dostarczyły najmłodszym mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.
- Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, wolontariuszom oraz uczestnikom za wspólnie spędzony czas. To dzięki Wam wydarzenie było tak udane, pełne uśmiechu i pozytywnej energii. Dziękujemy za obecność i już dziś zapraszamy na kolejne wspólne spotkania - mówią organizatorzy.
fot. Dominik Bandyk
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze