Reklama

"Beemka" spaliła się doszczętnie tuż obok zakopianki

24/06/2026 16:43

W Klikuszowej na wjeździe na zakopiankę od strony Sieniawy doszło do pożartu samochodu osobowego. 

W ogniu stanęło BMW. 

Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Klikuszowa i JRG Nowy Targ. Samochód spłonął doszczętnie. 

fot. czytelnik i Adi-Hol Nowy Targ

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Góral 24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo goral24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości