Reklama

Letni seans pod gwiazdami w Poroninie. Kino samochodowe wraca z darmowym pokazem

CZE27

Parking przy Urzędzie Gminy w Poroninie godz: 21:00

Mieszkańcy Poronina oraz turyści spędzający czas pod Tatrami będą mogli rozpocząć wakacyjny weekend od wyjątkowego seansu filmowego. Już w piątkowy wieczór na parkingu przy Urzędzie Gminy w Poroninie pojawi się letnie kino samochodowe.

W ramach wydarzenia „Sportowe Powitanie Lata”, które odbędzie się w Poroninie, przygotowano plenerowy pokaz filmu „Droga Mistrza”. Projekcję zaplanowano na piątek, 26 czerwca, o godzinie 21.00.

Organizatorzy zadbali o to, aby z atrakcji mogli skorzystać zarówno miłośnicy klasycznego kina samochodowego, jak i osoby preferujące oglądanie filmu pod gołym niebem. Uczestnicy będą mogli pozostać w swoich autach lub skorzystać z przygotowanych na miejscu leżaków.

Na widzów czeka także bezpłatny popcorn, który z pewnością umili wspólne oglądanie i podkreśli wakacyjną atmosferę wydarzenia. To propozycja dla całych rodzin, ale także dla grup znajomych szukających pomysłu na piątkowy wieczór.

Reklama

Jeżeli pogoda nie dopisze i nad Poroninem pojawią się opady deszczu, organizatorzy przeniosą seans do świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Gmina Poronin Aktualizacja: 23/06/2026 11:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo goral24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości